Member Login
Toggle navigation
Home
Projects+Programs
Resources
Membership
Foundation
Public Image
Youth
Governance
Training
Grants
District Conferences
Upcoming Events
Index
District Organization Chart with Photos
Switch to List View
<< Previous Year
Current Year: 2014-2015
Next Year >>
District Governor
Dick Sutliff
District Governor
Anchorage
District Executives
Peggy Pollen
Immediate Past District Governor
Fairbanks
Margaret Custer
Secretary
First City Rotary
Debra Mason
Treasurer
Anchorage International
Brad Gamble
DGE - District Governor Elect
Eagle River Rotary
Michelle O'Brien
DGN - District Governor Nominee
First City Rotary
Andre' Layral
District Trainer
Fairbanks Sunrisers
Janine Becka
Administrative Assistant
Anchorage East
District Officers and Directors
Kim Erickson
Awards
Susitna
Krystal Nelson
Conference Co-Chair
Anchorage
Laura Edmondson
Conference Co-Chair
Anchorage
Anne Kennedy
CRCID
Whitehorse Rendezvous
Peggy Pollen
Directory
Fairbanks
Terri Hall
Extension - Club
Anchorage South
Bill Hopper
Finance Committee Chair
Anchorage
Woody Angst
Foundation Chair
Anchorage East
Will Files
Grants Committee Chair
Homer-Kachemak Bay
Jack Randolph
ICC Representative Alaska/Yukon
Fairbanks
N. Diane Fejes
Leadership Academy Dean
Anchorage
Iceman Kieling
Membership Chair
Anchorage
Donald Black
New Generations - Interact
Eagle River Rotary
Donald Black
New Generations - Rotaract
Eagle River Rotary
Marcus Mueller
New Generations - RYLA
Soldotna
Cheryl Combs
New Generations - Youth Exchange
Wasilla
Dan Johnson
Newsletter
Anchorage South
Lloyd Morris
Nominating Committee
Anchorage
Ken Miller
Public Image Committee
Anchorage Gateway
Bob Weel
Polio Plus Chair
Anchorage Hillside
Cheryl Metiva
Resolutions & Credentialing
Susitna
David Kester
Risk Management
Anchorage East
Jon Deisher
Service - International Service Chair
Anchorage
Wayne Jensen
Visioning Chair
Juneau
Peggy Pollen
Webmaster
Fairbanks
Assistant/Area Governors
Doran Powell
Anchorage
Anchorage South
Chris Henry
Interior
Fairbanks Sunrisers
Brendyn Shiflea
Peninsula
Kenai
Chris Letterman
Southeast
Juneau-Glacier Valley
LaMarr Anderson
Valley
Palmer
Douglas Ayers
Yukon
Whitehorse